Produkty a službyKontaktujte nás

SYSTECOM s.r.o.
Dukelských hrdinov 42
960 01 Zvolen
Tel.: +421 (45) 5401 618
Fax: +421 (45) 5401 619
Helpdesk: +421 903 265 325
E-mail: info@systecom.sk
» Systémová integrácia
10.jpg

Komunikujte s prehľadom


Stabilný a komplexný informačný systém, funkčné a rýchle prepojenie, užívateľsky jednoduchá ovládateľnosť sú základnými predpokladmi pre úspešné fungovanie vašej firmy. Prehľadnosť spojená s precíznym technickým prevedením / technickou inštaláciou pridáva vašej firemnej logistike a komunikácii šiesty zmysel.


Systecom, s.r.o ponúka realizáciu inteligentných infraštruktúrnych projektov a intuitívne systémové riešenia postavené na dokonalom softwarovom a hardwarovom prevedení. Poskytujeme kompletnú starostlivosť od konzultácií a pomoci pri rozhodovaní a zavádzaní rozvojových aktivít v oblasti IT, definovania stratégie, výberu vhodných riešení, projektového riadenia, školení až po samotnú prevádzku a outsourcing.


Spájame jednotlivé komponenty informačných sietí s rozvojovými aktivitami a tak zvyšujeme efektivitu vašej práce. Našim cieľom je dosiahnuť harmonický a synergický efekt pri vytváraní a implementácii informačného systému tak, aby v čo najvyššej možnej miere spĺňal očakávania zákazníka.

Pri tvorbe riešení citlivo reagujeme na jemné odtiene v želaniach našich klientov, na špecifiká odvetvia, v ktorom pôsobia.

Váš spoľahlivý partner pre IT systémy


Spoločnosť SYSTECOM s.r.o stojí na princípoch komplexného zákazníckeho prístupu, otvorenej komunikácii a rýchlom riešení potrieb naších partnerov. Sme partnerom lídrov vo svete IT. Nám zase dôverujú popredné slovenské spoločnosti...

Rozumieme informačným technológiám

Systecom, s.r.o ponúka realizáciu inteligentných infraštruktúrnych projektov a intuitívne systémové riešenia postavené na dokonalom softwarovom a hardwarovom prevedení. Poskytujeme kompletnú starostlivosť od konzultácií a pomoci pri rozhodovaní a zavádzaní rozvojových aktivít v oblasti IT, definovania stratégie, výberu vhodných riešení, projektového riadenia, školení až po samotnú prevádzku a outsourcing.

Naši partneri

Spoločnosť je už dlhodobo silným hráčom na poli informačných technológií. Naše aktivity zacieľujeme predovšetkým na malé a stredné firmy. Poznáme náročnosť, želania a predstavy našich klientov a preto spolupracujeme s tými najlepšími partnermi na trhu.