Produkty a službyKontaktujte nás

SYSTECOM s.r.o.
Dukelských hrdinov 42
960 01 Zvolen
Tel.: +421 (45) 5401 618
Fax: +421 (45) 5401 619
Helpdesk: +421 903 265 325
E-mail: info@systecom.sk
» Outsourcing
11.jpg

Komunikujeme za vás


Outsourcing prináša do vašej firmy možnosť “spoľahnúť sa“. Prináša pokoj a dobrý pocit.


Je správnym riešením, ktoré odbremení vašu firmu od častokrát časovo a ekonomicky neefektívneho hľadania a kombinovania partnerov pre jednotlivé IT služby.


Systecom, s.r.o ponúka široké portfólio komplexných ale aj čiastkových IT služieb, ktoré prinášajú logisticky prepracovanú formu spolupráce a umožňujú dlhodobo pokryť všetky potreby klienta. Klient tak samozrejme okrem ušetreného času, finančných prostriedkov (ktoré môže využiť na presadzovanie vlastných primárnych podnikateľských cieľov) získava aj prehľad v správe vlastných informačných systémov / vlastného IT prostredia.

Váš spoľahlivý partner pre IT systémy


Spoločnosť SYSTECOM s.r.o stojí na princípoch komplexného zákazníckeho prístupu, otvorenej komunikácii a rýchlom riešení potrieb naších partnerov. Sme partnerom lídrov vo svete IT. Nám zase dôverujú popredné slovenské spoločnosti...

Rozumieme informačným technológiám

Systecom, s.r.o ponúka realizáciu inteligentných infraštruktúrnych projektov a intuitívne systémové riešenia postavené na dokonalom softwarovom a hardwarovom prevedení. Poskytujeme kompletnú starostlivosť od konzultácií a pomoci pri rozhodovaní a zavádzaní rozvojových aktivít v oblasti IT, definovania stratégie, výberu vhodných riešení, projektového riadenia, školení až po samotnú prevádzku a outsourcing.

Naši partneri

Spoločnosť je už dlhodobo silným hráčom na poli informačných technológií. Naše aktivity zacieľujeme predovšetkým na malé a stredné firmy. Poznáme náročnosť, želania a predstavy našich klientov a preto spolupracujeme s tými najlepšími partnermi na trhu.