Produkty a službyKontaktujte nás

SYSTECOM s.r.o.
Dukelských hrdinov 42
960 01 Zvolen
Tel.: +421 (45) 5401 618
Fax: +421 (45) 5401 619
Helpdesk: +421 903 265 325
E-mail: info@systecom.sk
» Helpdesk
3.jpg
Tento formulár je určený pre tých, ktorí majú problém s použitím alebo funkciou počítača, pripojeného zariadenia alebo siete a požadujú servisný zásah. Je určená predovšetkým pre zákazníkov SYSTECOM, ktorí majú techniku v záruke alebo mimo záruky, prípadne servisnú zmluvu.

Ak je to v našich silách, radi pomôžeme aj užívateľom PC techniky od iných dodávateľov.

Vaše meno:
Názov firmy:
Miesto servisného zásahu:
Opis problému:
Preferujete formu komunikácie:
Telefonicky:
Faxom:
E-mailom:

Váš spoľahlivý partner pre IT systémy


Spoločnosť SYSTECOM s.r.o stojí na princípoch komplexného zákazníckeho prístupu, otvorenej komunikácii a rýchlom riešení potrieb naších partnerov. Sme partnerom lídrov vo svete IT. Nám zase dôverujú popredné slovenské spoločnosti...

Rozumieme informačným technológiám

Systecom, s.r.o ponúka realizáciu inteligentných infraštruktúrnych projektov a intuitívne systémové riešenia postavené na dokonalom softwarovom a hardwarovom prevedení. Poskytujeme kompletnú starostlivosť od konzultácií a pomoci pri rozhodovaní a zavádzaní rozvojových aktivít v oblasti IT, definovania stratégie, výberu vhodných riešení, projektového riadenia, školení až po samotnú prevádzku a outsourcing.

Naši partneri

Spoločnosť je už dlhodobo silným hráčom na poli informačných technológií. Naše aktivity zacieľujeme predovšetkým na malé a stredné firmy. Poznáme náročnosť, želania a predstavy našich klientov a preto spolupracujeme s tými najlepšími partnermi na trhu.