Produkty a službyKontaktujte nás

SYSTECOM s.r.o.
Dukelských hrdinov 42
960 01 Zvolen
Tel.: +421 (45) 5401 618
Fax: +421 (45) 5401 619
Helpdesk: +421 903 265 325
E-mail: info@systecom.sk
» Bezpečnosť informačných systémov
4.jpg

Komunikujte bezpečne


Bezpečnosť informačných systémov by mala byť pre každú firmu skutočnou prioritou. Pocit bezpečnosti prináša pocit dôvery a vytvára podmienky pre efektívne a transparentné fungovanie firmy. Sila vašej komunikácie je založená na ochrane údajov, informačných systémov, jednoducho na spoľahlivom systéme ochrany celého IT prostredia vašej firmy.


Systecom, s.r.o pracuje na dokonalej bezpečnosti vášho IT systému. Najmodernejšie IT technológie dopĺňa cennými praktickými skúsenosťami a ponúka funkčný a spoľahlivý model zabezpečenia vašch informačných sietí.

Váš spoľahlivý partner pre IT systémy


Spoločnosť SYSTECOM s.r.o stojí na princípoch komplexného zákazníckeho prístupu, otvorenej komunikácii a rýchlom riešení potrieb naších partnerov. Sme partnerom lídrov vo svete IT. Nám zase dôverujú popredné slovenské spoločnosti...

Rozumieme informačným technológiám

Systecom, s.r.o ponúka realizáciu inteligentných infraštruktúrnych projektov a intuitívne systémové riešenia postavené na dokonalom softwarovom a hardwarovom prevedení. Poskytujeme kompletnú starostlivosť od konzultácií a pomoci pri rozhodovaní a zavádzaní rozvojových aktivít v oblasti IT, definovania stratégie, výberu vhodných riešení, projektového riadenia, školení až po samotnú prevádzku a outsourcing.

Naši partneri

Spoločnosť je už dlhodobo silným hráčom na poli informačných technológií. Naše aktivity zacieľujeme predovšetkým na malé a stredné firmy. Poznáme náročnosť, želania a predstavy našich klientov a preto spolupracujeme s tými najlepšími partnermi na trhu.