Produkty a službyKontaktujte nás

SYSTECOM s.r.o.
Dukelských hrdinov 42
960 01 Zvolen
Tel.: +421 (45) 5401 618
Fax: +421 (45) 5401 619
Helpdesk: +421 903 265 325
E-mail: info@systecom.sk
» O spoločnosti
4.jpg

Sila spočíva v komunikácii


Spoločnosť Systecom, s.r.o. je už dlhodobo silným hráčom na poli informačných technológií. Naše aktivity zacieľujeme predovšetkým na malé a stredné firmy. Poznáme náročnosť, želania a predstavy našich klientov. To nám umožňuje veľmi citlivo, flexibilne reagovať na všetky ich požiadavky. Spájame vysokú odbornosť s osobným prístupom, aktívne reagujeme na originálne, drobné špecifiká našich zákazníkov a vytvárame tak pevné, funkčné a profesionálne vzťahy.


Systecom, s.r.o presvedčivo napĺňa predstavu firmy 21. storočia. Ponúka informačné technológie v komplexnom balení, efektívny outsourcing, kvalitne prevedenú inštaláciu a flexibilný servis, konzultácie a odborné školenia personálu, značkový software a hardware.


Systecom s.r.o dáva silu vašim informáciám.

Váš spoľahlivý partner pre IT systémy


Spoločnosť SYSTECOM s.r.o stojí na princípoch komplexného zákazníckeho prístupu, otvorenej komunikácii a rýchlom riešení potrieb naších partnerov. Sme partnerom lídrov vo svete IT. Nám zase dôverujú popredné slovenské spoločnosti...

Rozumieme informačným technológiám

Systecom, s.r.o ponúka realizáciu inteligentných infraštruktúrnych projektov a intuitívne systémové riešenia postavené na dokonalom softwarovom a hardwarovom prevedení. Poskytujeme kompletnú starostlivosť od konzultácií a pomoci pri rozhodovaní a zavádzaní rozvojových aktivít v oblasti IT, definovania stratégie, výberu vhodných riešení, projektového riadenia, školení až po samotnú prevádzku a outsourcing.

Naši partneri

Spoločnosť je už dlhodobo silným hráčom na poli informačných technológií. Naše aktivity zacieľujeme predovšetkým na malé a stredné firmy. Poznáme náročnosť, želania a predstavy našich klientov a preto spolupracujeme s tými najlepšími partnermi na trhu.